Yapılandırmada son gün

Adana Vergi Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, borç yapılandırma yapan vatandaşların borçlarının ilk iki taksitini ya da peşin ödemeyi bu tarihe kadar yapması gerektiği belirtildi.

Mükellefler tarafından yapılacak ödemeler nedeniyle vergi dairelerinde meydana gelmesi muhtemel sıkışıklığın önlenmesi, vatandaşlara kolaylık sağlamak ve daha iyi hizmet vermek amacıyla Adana merkezde Yüreğir Vergi Daireleri Kampüsünde bulunan Yüreğir, Ziyapaşa ve Çukurova Vergi Daireleri, İstiklal Caddesi’nde bulunan Seyhan, 5 Ocak Vergi Daireleri, tapu binası altında yer alan Çukurova Tahsilat Şubesi ile Ceyhan, Kozan ve Karataş vergi daireleri 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 23.59’a kadar hizmet verecek. Ayrıca mükellefler ödemelerini gib.gov.tr internet adresinden ve anlaşmalı bankalardan yapabilecek.

Mükelleflerin mağduriyet yaşamamaları ve kanunun sağladığı avantajlardan yararlanma hakkını kaybetmemeleri için bu son fırsatı iyi değerlendirerek ödemelerini süreleri içerisinde yapmalarının önem taşıdığı kaydedildi.

Bir önceki yazımız olan Karakutu öldürüldü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir