Ev sahibi katliam evini satacak

Seyhan ilçesi Kurtuluş Mahallesi 64014 Sokakta bulunan 5 katlı Birlik Apartmanı 3. katında oturan Denizhan Dener (36) adlı kişi, Hanım Kaya (25) isimli kızı isteme konusunda tartıştığı eniştesi emekli Vali İsmet Metin (76), valinin eşi olan halası Nurşen Metin (68), kuzeni Senem Metin (49), halası Gönül Cengiz (66) ve kuzeni Suphi Cumhur Cengiz’i (38) öldürüp intihar etmesiyle ilgili incelemeler sürüyor.

Cenazelerin adli tıp kurumuna kaldırılmasının ardından polisin evdeki incelemesi bugün öğle saatlerine kadar devam etti. Polis incelemeyi bitirdikten sonra evin kapısını mühürleyerek giriş ve çıkışları yasakladı.

Ev sahibi haberlerden öğrenip eve koştu

Bu arada, olay yerine gelen Denizhan Dener’in ev sahibi Filiz Biricik, olayı haberlerden öğrendiğini ve şok olduğunu söyledi. Biricik, Denizhan bizim kiracımızdı bir de sevgilisi vardı. 5 kişiyi öldürüp kendisinin de intihar ettiğini duyunca şok oldum. Böyle bir şey yapacak birine benzemiyordu sakin biriydi. Artık biz bu evde oturamayız evi satacağız dedi. Biricik, daha sonra eve girmek istedi. Ancak polisler evin mühürlendiğini kimsenin giremeyeceğini söyledi.

Polis Biricik’e daha sonra polis merkezine gelmeleri halinde eve girebileceklerini belirtti.

Bir önceki yazımız olan 3 terörist daha etkisiz hale getirildi başlıklı makalemizde GÜNCEL Haberleri, Hakkari ve TSK hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir