Çocuk parkından uyuşturucu fışkırdı

Özel harekat ve helikopter destekli operasyonda Aslan isimli narkotik köpeğinin çocuk parkında taş altına ve yeşilliklerin içine saklanmış halde uyuşturucuları bulması polisi bile şaşkına çevirdi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ortaklaşa olarak torbacı diye tabir edilen uyuşturucu tacirlerine gündüz vakti bin polisle baskın yaptı. Özel harekatın karadan, helikopterin ise havadan destek verdiği operasyonda polis özellikle hem terör olaylarının, hem de uyuşturucu satışının yoğun olduğu Barbaros, Dağlıoğlu ve Çamlıbel mahallelerine şok baskın yaptı. Polis, baskında şüphelendiği şahıs, otomobil ve mekanları didik didik aradı.

Çocuk parkı değil uyuşturucu parkı

Polis, Barbaros Mahallesi’nde çocuk parkına giderek burada da uyuşturucu araması yaptı. Yapılan aramaya, Aslan isimli hassas burunlu uyuşturucu köpeği de katıldı. Köpek parka girer girmez tepki vermeye başladı. Narkotik köpeği ağaç altlarında, yeşilliklerin içerisinde ve taş altında satışa hazır hale getirilmiş rulo halinde yaklaşık 100 paket uyuşturucu buldu. Köpeğin bulduğu uyuşturuculara polis el koydu. Bu sırada parkta çocukların oynadığı görüldü. Polisin torbacıları bitirmek için gündüz vakti şok baskınlarına devam edeceği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan FETÖ’den tutuklanan eski Pozantı Belediye Başkanı tahliye oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir