Adana Emniyet Müdürü Ak: “Torbacıların kafasını kıracağız”

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nün 3 noktada yaptığı şok uyuşturucu uygulamasına katıldı. Polis hassas burunla Aslan isimli narkotik köpeğiyle okul önlerinde uygulama yaparken, Ak ise vatandaşlarla sohbet etti. Bu sırada, özel harekat polisleri çevrede uzun namlulu silahlarla geniş güvenlik önlemi aldı.

Emniyet müdürü Ak ile vatandaşlar arasında ilginç diyaloglar gelişti. Ak, vatandaşlara önce bir sorunları olup olmadığını sorduktan sonra mahallede torbacı var mı diye sorup onları tek tek yok edeceklerini söyledi. Ak, okula giden çocukların yanına gelerek onlarla da bir süre sohbet ettikten sonra mahallede torbacı gördükleri zaman hemen polise haber vermelerini isteyerek, Biz gelir onların kafasını kırarız dedi.

Ak, sokakta gördüğü kadınlarla da sohbet edip sorunları olup olmadığını sorunca kadınlar, Allah sizi başımızdan eksik etmesin, siz geldiniz torbacı kalmadı. Sayenizde her şey dört dörtlük diye konuştu.

Osman Ak bir vatandaşa da mahallede torbacı olup olmadığını sorarak, Hepsini dağıtacağız, kafalarını kıracağız dedi.

500 polis ile okul önlerinde yapılan uygulamaların aralıksız devam edeceği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Çeşitli suçlardan aranan biri cezaevi firarisi 2 kişi saklandıkları evde kıskıvrak yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir