30 bin liralık taş kokain ele geçirildi

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi, Yeni Mahalle’de meydana geldi. Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ın uyuşturucunun kökünü kazıyacağız mesajından sonra yunus ekipleri sokakta uyuşturucu satan ve torbacı ismi verilen şahıslara yönelik devriye görevini yerine getirirken, bir otomobilin içindeki şahıslardan şüphelenip otomobili durdurdu. Polis önce otomobilde bulunan 3 şahsın üzerine aradı. Şahıslardan birinin üzerinden 42 gram taş kokain ele geçirildi. Bir şahsın GBT sorgusunda ise uyuşturucu ticarete yapmaktan yeni cezaevinden çıktığı belirlendi. Zanlılar sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Bu arada ele geçirilen taş kokainin piyasa değerinin yaklaşık 30 bin lira olduğu öğrenildi. Piyasada çok az bulunduğu ve gramının yaklaşık 700 liraya satıldığı belirlendi. Şüphelinin taş kokaini kendisinin kullandığını söylediği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa'da ByLock kullanan 8 kişi tutuklandı başlıklı makalemizde GÜNCEL Haberleri ve Şanlıurfa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir