1 Mayıs pazartesi PTT, Vergi dairesi, Bankalar ve Noter açık mı?

Resmi dairelerde acil işi olanlar 1 Mayıs pazartesi günü bankalar, PTT, vergi daireleri, noter açık mı sorusunu cevabını merak ediyor. Peki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Bankalar, PTT, Vergi, Noter açık olacak mı? Açıklarsa saat kaça kadar açık? İşte resmi tatil haberleri ile ilgili tüm detaylar…

1 Mayıs 2017 Noter açık mı?

Noterler resmi tatil olmasından dolayı bu tarihte çalışmayacak olan kamu kurumlarının başında yer almaktadır. Bireyler işlemlerini 02 Mayıs salı itibariyle yapabileceklerdir.

1 Mayıs 2017 bankalar açık mı?

1 Mayıs 2017 Emek ve  Dayanışma günü, resmi tatil olmasından dolayı tüm bankalar kapalı durumda olacaklardır. Diğer tatil günlerinde bankalar bazı şubelerini ( örneğin Pazar günü gibi ) açık durumda tutmaktadırlar. Ancak 1 Mayıs gününün resmi tatil olmasından dolayı özel bankalar ve kamu bankaları bu tarihte çalışmayacaktır.

1 Mayıs 2017 PTT açık mı?

PTT’de resmi tatil olmasından dolayı bu tarihte çalışmayacak olan kamu kurumlarının başında yer almaktadır. Bireyler işlemlerini 02 Mayıs salı itibariyle yapabileceklerdir.

1 Mayıs 2017 Vergi dairesi açık mı?

1 Mayıs 2017 Emek ve  Dayanışma günü, resmi tatil olmasından dolayı tüm vergi daireleri kapalı durumda olacaklardır. Bireyler işlemlerini 02 Mayıs salı itibariyle yapabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan TSK flaş geçti! 89 terörist öldürüldü başlıklı makalemizde GÜNCEL Haberleri, karaçok ve Sincar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir